AYDIN & AYDIN PATENT kurumsal ve bireysel olarak geliştirilen, sahip olunan fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması konusunda danışmanlık ve vekalet hizmeti vermek üzere kurulmuştur.

AYDIN & AYDIN PATENT, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde T.C. yürürlükte olan mevzuatı, A.B. normları, uluslararası sözleşmeler kapsamında korunan fikri ve sınai haklar alanında kurumsal ve bireysel girişimcilerin, mevcut hakları konusunda bilinçlenmesi ve bu hakları kapsamında globalleşen pazar ekonomisi ve dünya hukuk sistemi gereklerine uygun yol almasını sağlamayı amaç edinerek hizmet vermektedir.
Firmamız vizyonunu, tüm idari tescil süreçlerinin hukuki alt yapı ile güçlendirilerek kurumsal ve bireysel girişimcilerin yüksek düzeydeki hak korumasının sağlanması oluşturmaktadır. Vizyonumuz gereği, kurumsal ve bireysel girişimcileri kanunlar ve uygulamaların ortaya koyduğu veriler dahilinde bilgilendirmek sureti ile bilinçlendirmekteyiz. Girişimcilerin haklarının korunduğu her durakta AYDIN & AYDIN vizyonunu paylaşmakta, pekiştirmekte ve geliştirmekteyiz.

AYDIN & AYDIN PATENT marka, endüstriyel tasarım, patent ve faydalı model tescil hizmetleri, Kalite Yönetimi,Standart Belgelendirme ,Barkot Hizmetleri kapsamında verdiği yurtiçi ve yurt dışı hizmetlerinin yanı sıra bu alanlarda karşılaşılabilen olası hukuki problemlerin çözümünde uzman ve güçlü avukat kadrosu ile profesyonel hukuki destek sağlamaktadır.

ourteam2